• Kategorie
  • BRYTFANNA ŻELIWNA 39cm 3 + 4L BANQUET

Symbol: A23076
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Własny Kurier 0
Własny kurier zamawiającego 0
Kurier własny 0
Własny kurier 0
Paczkomat 13
Kurier 15
Szybkie płatności Online 15
Kurier 15
Kurier dpd 15
Dostępność Mało
Waga 8.5 kg
Zostaw telefon

Naczynia żeliwne doskonale magazynują ciepło co powoduje, że nasze potrawy dochodzą w sposób stopniowy i równomierny. Mają też doskonały wpływ na nasze zdrowie. Dzięki zastosowaniu naturalnego materiału jakim jest żeliwo, ograniczamy ilość szkodliwych substancji jakie wnikają do jedzenia w czasie używania innych naczyń. Dodatkowym atutem jest to że w czasie przygotowywania potraw w naczyniach żeliwnych wydzielają się niewielkie ilości żelaza, pierwiastka niezbędnego dla naszego organizmu. Jest to zdecydowana korzyść, zwłaszcza dla osób zmagających się z anemią.

Czarna powierzchnia została uzyskana dzięki unikatowemu procesowi wypalania żeliwa w oleju roślinnym w bardzo wysokiej temperaturze. Powierzchnia została dodatkowo oksydowana co zmniejsza podatność na rdzewienie. Zaleca się okresowe konserwowanie garnka poprzez smarowanie całej powierzchni cienką warstwą oleju jadalnego.

Brytfanna żeliwna EXCELLENT 39 x 26 x 14 cm, 3 + 4 l, owalna z pokrywką,

Żeliwna brytfanna EXCELLENT owalna z pokrywą o pojemności 3 + 4 l i wymiarach 39 x 26 x 14 cm w kolorze czarnym. Żeliwne naczynie do pieczenia jest idealne do pieczenia i zapiekania w piekarniku, jak również do gotowania, duszenia i smażenia na kuchence. Żeliwo jest idealne do gotowania i pieczenia. Solidny materiał, który długo utrzymuje ciepło po podgrzaniu i rozprowadza je równomiernie, pozwalając żywności piec się równomiernie, w krótszym czasie i bardziej ekonomicznie na patelni żeliwnej. Przed pierwszym użyciem należy posmarować powierzchnię patelni olejem roślinnym i stopniowo zacząć podgrzewać w piekarniku (zacznij na małym ogniu i powoli zwiększaj temperaturę). Dzięki przyrumienieniu oleju, produkt zyskuje właściwości nieprzywierające.

Przystosowana do wszystkich typów kuchenek, także indukcyjnych.

Długość 35
Szerokość 23
Wysokość 20
Kod CN 73239100
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.